שפיכה מהירה

שפיכה מהירה – כפי שאפשר להבין בקלות מהשם היא תופעה שבה גבר מגיע לסיפוקו המיני מהר או מוקדם מהמצופה או הרצוי. אמנם קשה מאד לתזמן את סיומה של הפעילות המינית אך ברוב המקרים אפשר להשהות את השפיכה על מנת להגיע לפורקן מיני באותו הזמן עם בן או בת הזוג. יחד עם זאת מי שסובל משפיכה מוקדמת לא יכול לבצע את ההשהיה הזאת והתוצאה היא שאחד מבני הזוג מגיע לסיפוק (או לשפיכה ללא סיפוק כלל) לפני בן או בת הזוג כך שהפעילות המינית לא מסתיימת עבור שניהם באותו הזמן. התוצאה היא מבוכה או פספוס שיחושו שני בני הזוג.

מה עושים עם שפיכה מהירה?

אין צורך להתאכזב או להרגיש רגשות שליליים כאשר שמים לב לשפיכה מוקדמת בעת קיום יחסי מין. ישנם כיום תכשירים וטיפולים שונים שבעזרתם אפשר להתגבר על הבעיה וליהנות לאורכה המלא של הפעילות המינית. יחד עם זאת, ישנם גברים רבים שלא רואים בזה בעיה וכל עוד הם חשים את הפורקן המיני הם חשים בטוב ויודעים שהם מגשימים חיי מין פעילים ומהנים. מי שעבורו שפיכה מהירה היא מטרד או בעיה יכול לבחור בין טיפול התנהגותי עם מטפל מיני מוסמך לבין נטילת תרופה או תכשיר שאמור לסייע בהארכת זמן הזקפה וההנאה מהפעילות המינית. כיום ישנם לא מעט תכשירים כאלה שנמכרים ללא מרשם רופא.

איך לטפל בבעיה של שפיכה מהירה?

לא חייבים להתאכזב כל פעם מחדש כאשר הפעילות המינית מסתיימת בשפיכה מהירה מדי. אפשר כיום להשיג תכשירים רפואיים שנמכרים ללא מרשם רופא ומגיעים במשלוח דיסקרטי עד הבית. כך אין הכרח להיחשף בפני איש מקצוע ולדבר על נושא מביך שלא נוח לדבר עליו. בזכות תכשירים אלה מתארך זמן הזקפה וההנאה מהמגע המיני תהיה שלמה ומלאה. בנוסף, נטילת התכשיר יכולה להיות דיסקרטית והצד השני ששותף למגע המיני כלל לא צריך לדעת על עצם הבעיה או על כך שנוטלים תכשיר על מנת להימנע ממנה. זמן ההשפעה מידי ומאפשר ליהנות מהפעילות המינית למשך הרבה מאד שעות.