שפיכה מוקדמת

אחת מהתופעות שנחשבות לבעיה בתפקוד המיני של הגברים היא שפיכה מוקדמת, כלומר חוסר שליטה מתי להגיע לפורקן המיני ולסיום הפעילות המינית. ברוב המקרים ההנאה השלמה מגיעה בעת ששני בני הזוג מגיעים לפורקן זה באותו הזמן וביחד, מכאן שכאשר הגבר מגיע לפורקן מוקדם מדי – אין הוא יכול להמשיך את המגע המיני על מנת לסייע לבן או בת הזוג להגיע גם כן לפורקן בזמן הדרוש להם. אין פרק זמן שנחשב לרשמי שהגעה לסיום המגע המיני תוך פחות ממנו נחשב לשפיכה מהירה או מוקדמת אלא פרק הזמן נמדד על פי משך המגע המיני של שני בני הזוג.

מה עושים כשמגלים שפיכה מוקדמת?

גבר שמבין שהוא סובל משפיכה מוקדמת עלול להיות נבוך ומאוכזב ובמקרים קיצוניים אפילו יחליט שלא לקחת סיכון בהמשך יחסי מין עם שותפות או שותפים אחרים. חשוב לדעת שאין צורך להגיע לכזה מצב. כיום אפשר לפתור את הבעיה של שפיכה מוקדמת על ידי שימוש בתכשירים רפואיים שמותרים לשימוש וניתנים לרכישה ללא מרשם רופא. יתרה מכך, על מנת להימנע ממבוכה בחנות או בית מרקחת – אפשר להזמין בצורה מקוונת את התכשירים וכך ליהנות מסודיות מוחלטת של תשלום אינטרנטי ומשלוח שמגיע עד הבית בצורה אובייקטיבית והכי חשוב – ללא ביקורתיות או שיפוטיות מצד אנשים אחרים שלא מבינים את המשמעות של הבעיה.

מה הבעיה עם שפיכה מוקדמת?

על פניו אין בעיה רפואית בעצם השפיכה המוקדמת אך מכיוון שהיא עוצרת את המגע המיני היא עלולה לקרום לאכזבה במידה ובן או בת הזוג לא הגיעו לכדי פורקן מיני גם כן. מכאן אפשר להבין שהפעילות המינית תסתיים מוקדם מן הצפוי והרצוי ולכן צד אחד עלול למצוא את עצמו לא מסופק. הרבה מתח ואכזבה עלולים להיכנס לחדר המיטות ומכאן הרצון העז להימנע ככל האפשר מהבעיה של שפיכה מוקדמת והגעה לפורקן בדיוק בזמן הנכון והמתאים – ביחד עם בן או בת הזוג. בזכות שימוש באותם תכשירים, שהנטילה שלהם פשוטה, מהירה ויכולה להיות סודית גם היא – אפשר להיפטר אחת ולתמיד מהשפיכה המוקדמת.